Şekerlisoy Şirketler Topluluğu

Hakkımızda

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu’nun temelleri Dr. Ali Şekerlisoy’ un 1987 yılında doktorluk yapmaya başladığı şehir olan Elazığ da, Şekerlisoy ailesinin varlığını hala sürdürmekte olan Gül Ecza Deposu ve Sağlık hizmetleri adlı şirketini kurmasıyla atılmıştır. Topluluk hızlı büyüme grafiğiyle Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olmayı başarmış ve 2010 yılında kuru gıda ve alimunyum profil ihracatı yaparak tanıştığı Irak pazarında, 2011 yılında inşaat ve enerji sektörlerinde yaptığı yatırımlar sayesinde kazandığı ivmeyi, topluluğun kurumsallaşma sürecini tamamlayarak stabil büyümeye çevirmiştir.


Topluluk; sağlık, inşaat, turizm ve hizmetler, tarım, gayrimenkul ve enerji olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir.


ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu faaliyet gösterdiği her sektörde kalıcı olmak ve iz bırakmak üzere yoluna devam etmektedir. Kalıcı olmanın en az yeni atılımlar yapmak kadar önemli olduğu fikrini taşıyan topluluk, kalıcılığı, dinamik ve profesyonel yönetim anlayışı ile kalifiye çalışanların katkılarının yarattığı sinerji neticesinde yakalamıştır. Kurucusunun “hangi işi yapıyorsan yap o an dünyada o işi en iyi yapan kişi ol, en azından olmaya çalış” felsefesi ışığında faaliyet gösterdiği her sektörde en iyi olmayı amaçlamış grup pusulasını müşteri memnuniyeti ve güven ilkeleri olarak benimsemiştir.


ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu kısa süre de yakaladığı bu başarısını, daima en iyiyi hedeflemesi ve bu yolda kurucusunun ayak izlerini takip ederek tıpkı bir doktor titizliğiyle ve özeniyle çalışmasına borçludur. Grup bundan sonrada Türkiye’nin ve bölgenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde büyüme çalışmalarına devam edecektir. ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu şimdiye kadarki başarılarından kaynaklanan haklı gururunu tüm çalışanlarıyla paylaşarak, gelecek başarılarını da ülkesine adamaktadır.
 

Grup Şirketleri ;

Özel Doğu Anadolu Hastanesi

Gül Ecza Deposu

El-Hem Sağlık Hizmetleri

Onur Medikal

Mis Holding

Ayaş Truva Turizm

Bin Khalid Group

Onur Eczanesi

Mteg İç ve Dış Ticaret A.Ş

Şekerlisoy Sitesini Ziyaret et